O Ms. Fox – Ewelina Podrez

O Ms. Fox - Ewelina Podrez 1 Trochę z przymusu, trochę z wyboru zafascynowana kuchnią niskowęglowodanową i dietą ketogeniczną.

Po latach prowadzenia „nowoczesnego” trybu życia, w którym kanapka, bułka słodka, czy pizza były na porządku dziennym, musiałam odkryć, że da się inaczej. W kolejnych miesiącach od zmiany sposobu odżywiania, dowiedziałam się też, że tak żyje się lepiej 😉

Z mniejszymi i większymi przygodami, cyklicznie wracam do diety ketogenicznej / LCHF i od 2016 roku, na łamach tego bloga dzielę się z Wami wypróbowanymi i opracowanymi przeze mnie przepisami na dania spełniające wymogi diety LCHF. Przepisy inspirowane często daniami do tej pory znanymi mi jako wysokowęglowodanowe. Tymczasem okazuje się, że czasami w wersji keto bywają one nawet bardziej smaczne.

Na co dzień prowadzę własny biznes we Wrocławiu, spotkacie mnie w Agencji SEO/SEM Fox Strategy.

W rzadkich chwilach wolnych jestem geekiem latającym za kolejnymi gadżetami, dumnym Działkowcem, miłośniczką psów, do granic możliwości zakochaną w swojej suczce Tesli.

Chcesz poznać mnie lepiej? Odwiedź strony związane z moim profilem zawodowym:


UWAGA: Niniejszy blog oraz przedstawione na nim porady i przepisy mają charakter edukacyjny i hobbystyczny. Nie mogą w związku z tym być traktowane jako substytut fachowej wiedzy lekarskiej czy specjalistycznej. Autorka ms-fox.pl nie bierze odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych na stronie informacji przez czytelników.